Repertuar

Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i lubianych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.
W 2021 roku obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji przygotowała szereg wydarzeń, z których najważniejszym było wydanie albumu z największymi przebojami pt. „Nieznośna lekkość hitu”. Można na nim usłyszeć zarówno najbardziej znane piosenki Ani, jak i premierowe utwory, między innymi nową wersję kultowej „Agnieszki”, nagraną w duecie z popularnym polskim raperem Januszem Walczukiem.
Jej solowe albumy „Pan i Pani” (2009) oraz „Życie jest w porządku” (2012) osiągnęły status podwójnie platynowych, a kolejny, „Jestem tu nowa” (2017) pokrył się „złotem”. Pochodzący z niej utwór "Nie chcę cię obchodzić" zdobył tytuł przeboju lata radia RMF FM i Telewizji Polsat.
Każdy koncert Ani Wyszkoni to eleganckie i pełne emocji widowisko. Tym razem będzie podobnie. Nie zabraknie takich przebojów, jak: "Czy ten pan i pani", "Biegnij przed siebie", "Wiem, że jesteś tam", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Zapytaj mnie o to kochany”, "W całość ułożysz mnie" , "Oczy szeroko zamknięte" i wiele innych. Artystce towarzyszy 6-osobowy zespół pod kierownictwem jednego z czołowych polskich gitarzystów, Marka Raduli.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce Dostępne bilety
05 marca 18:00 Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK dostępne bilety: 229 kup bilet

Koziołek Matołek

„Koziołek Matołek” jest adaptacją komiksu autorstwa Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza. Ten wierszowany spektakl w założeniu ma być doskonałą zabawą dla całej rodziny! Tytułowy Koziołek wyrusza w podróż w poszukiwaniu Pacanowa. Odwiedza różne miejsca, przeżywa niezwykłe oraz pouczające przygody. Po drodze poznaje ciekawe historie i postacie. W czasie wędrówki wpada w tarapaty i mierzy się z własnymi słabościami i lękami. Pomimo trudności ani na chwilę nie opuszcza go optymizm i poczucie humoru. Koziołek potrafi zamienić swoje kłopoty w zabawę i zawsze budzi wokół siebie radość, a zarazem uczy, że wytrwałość oraz chęć zdobywania wiedzy pomagają w osiągnięciu celu. Do Pacanowa nie dociera. Szczęścia będzie szukał nadal. Historia z przymrużeniem oka, będąca „kartką ze starej fotografii”, pełna zwrotów akcji, wykorzystująca rozmaite środki scenicznego wyrazu.

Autor: Kornel Makuszyński
Adaptacja i reżyseria: Jarosław Antoniuk
Scenografia: Przemysław F. Karwowski
Muzyka: Bogdan E. Szczepański
Choreografia: Jacek Gębura
Animacje: Justyna Sołomianko

Obsada:
– Beata Antoniuk
– Michał Kucharski
– Daria Głowacka
– Tomasz B. Rynkowski
– Julia Sacharczuk
– Rafał Swaczyna

Rozwiń
Data Godzina Miejsce Dostępne bilety
20 marca 16:00 Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK dostępne bilety: 194 kup bilet

NIEMY_KELNER

Kompania Teatralna zaprasza Państwa do pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego "dyspozytora". Jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat.
Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino? A proszę, chociażby w Pulp Fiction: pamiętacie taniec Travolty, psalmy głoszone przez Samuela L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany w-i po- ojcu Bruce'a Willisa..? Tarantino odrobił lekcje... my je sprawdzamy... wy ocenicie... dzięki bohaterom Niemego Kelnera, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce.
Komedia, groteska, thriller- decyzja należy do Was.
Zapnijcie pasy... dbamy o Wasze bezpieczeństwo i poczucie humoru.

Autor: Harold Pinter
Reżyseria: Wojciech Malajkat

Obsada:
Piotr Szwedes
Mikołaj Roznerski

Rozwiń
Data Godzina Miejsce Dostępne bilety
27 marca 17:00 Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK dostępne bilety: 283 kup bilet

RAJ GOODBYE.

RELACJA Z PREMIERY W SIEDLCACH:
https://fb.watch/aDuURd0oLw/

„Raj. Goodbye” to, wedle słów autora, „komedia osadzona w rajskiej przestrzeni. Zabawne sytuacje na linii Adi-Eva-Twórca, opierając się na żeńskich i męskich archetypach i mogą być odbierane na różnych poziomach”. Adi wiedzie beztroski żywot w Raju. I mimo, że Twórca okazuje mu żywe zainteresowanie, prowadzi z nim przyjacielskie pogawędki, zaspokaja jego kulinarne zachcianki, a każdy dzień jest niekończącym się relaksem – Adiemu zaczyna czegoś brakować. Twórca darowuje mu piłkę w nadziei, że tak nieskomplikowany twór jak mężczyzna zaspokoi swoje ambicje kopiąc piłkę od rana do wieczora. Niestety - Adi jest nienasycony. Kopanie nudzi mu się dość szybko i znów zaczyna pragnąć czegoś więcej. Wprawdzie nie wie czego, ale Twórca wychodzi mu naprzeciw. TworzyEvę. A tam, gdzie jest kobieta i mężczyzna, zaczynają się problemy… Wszyscy wiemy, jak kończy się ta historia. Wygnanie z Raju jest nieuniknione. Ale tu, na ziemi, też może być fajnie. Tak się przynajmniej wydaje Adiemu i Evie, kiedy lądują na twardym gruncie z piłką i kuferkiem ciuchów…

Autor: Michał Molka

Reżyseria, scenografia: Robert Protasewicz

Kostiumy: Dorota Kaczorek

Obsada: Adi – Robert Protasewicz, Eva – Dorota Kaczorek, Twórca, Wąż – Maciej Czapski,

Reżyseria, scenografia: Robert Protasewicz

Kostiumy: Dorota Kaczorek

Rozwiń
Data Godzina Miejsce Dostępne bilety
19 lutego 17:00 Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK dostępne bilety: 238 kup bilet

Tańcząca Choinka

Spektakl w wykonaniu aktorów TEATRU BANASIÓW z Warszawy.
Pierwszy śnieg przykrył las… Wszyscy układają się do długiego, zimowego snu. Tylko krasnal ma mnóstwo pracy. Musi przygotować prezenty dla wszystkich Dzieci, z okazji zbliżających się świąt. Do Dzieci przyjdzie Święty Mikołaj... Leśną, przedświąteczną ciszę zakłóca drwal, który chce wyciąć najpiękniejsze drzewko. Choinka błaga go o litość, a przerażony Drwal ucieka. I cóż się dziwić, jeśli nawet Krasnal, który zna wszystkie bajki nie wiedział, że Choinka mówi! Nie wiedział też, że dawniej to ludzie przychodzili do lasu i tam odświętnie ubierali Choinkę, która z wdzięczności, w noc Wigilijną, tańczyła dla nich.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce Dostępne bilety
30 stycznia 16:00 Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK dostępne bilety: 0 brak biletów